Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugipersonal Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 14:10-15:15

Svetlana Skorobogatova

Direktor
+372 3371892
direktor@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 15:30-17:30

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58501370
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 15:00-15:30

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 13:35-14:20
Tugipersonal (5)

Tatiana Bolshakova

Õppenõustaja
tatiana.bolshakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Irina Silina

Logopeed
irina.silina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Tatjana Tailakova

Sotsiaalpedagoog
tatjana.tailakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Nadežda Treiman

HEV õpilaste õppe koordineerija
nadezda.treiman@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Anželika Zaderei

Koolipsühholoog
anzelika.zaderei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õpetajad (46)

Darja Bojetskaja

Loodusõpetuse õpetaja
Eesti keele õpetaja
darja.bojetskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 13-17

Natalia Bõstrova

Inglise keele õpetaja
natalia.bostrova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 7:45-8:10
T kell 14:10-14:50

Tatjana Danilova

Muusikaõpetaja
tatjana.daniliova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 15:00-15:30

Ilona Derbinova

Inglise keele õpetaja
ilona.derbinova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:00-14:30 (6 klass), T kell 14:00-14:30 (5 klass)
K kell 13:45-14:15 (4 klass), N kell 7:45-8:10 (9 klass),
N kell 14:45-15:15 (7 klass)

Svetlana Derdessova

Matemaatikaõpetaja
svetlana.derdessova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, R kell 14:10-14:55

Anastassia Dõljan

Võõrkeelte õpetaja
anastassia.doljan@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:35-14:20

Tatjana Galašova

Algklasside õpetaja
tatjana.galasova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00

Niina Gorškova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
niina.gorskova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-15:00

Valentina Ivanova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivanova@ahtmepk.edu.e

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Valentina Ivantsova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivantsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Irina Jakovitskaja

Algklasside õpetaja
irina.jakovitskaja@ahtmepk.edu.ee


Olga Jeltsova

Algklasside õpetaja
olga.jeltsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13:15-14:00

Valentina Katušina

Matemaatikaõpetaja
valentina.katusina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:10-15:00

Jelizaveta Komissarova

Eripedagoog
jelizaveta.komissarova@ahtmepk.edu.ee


Hanna Kotenko

Inglise keele õpetaja
hanna.kotenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Krista Kõrvemaa

Muusikaõpetaja
Eesti keele õpetaja
krista.korvemaa@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:30-14:30

Inga Kütt

Eesti keele õpetaja
inga.kytt@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 14-16

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-15:30
E-R kell 8:00-16:00

Maria Leshkovich

Inglise keele õpetaja
maria.leshkovich@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Valentina Matsievska

Algklasside õpetaja
valentina.matsievska@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13:15-14:00

Olga Mesilane

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
olga.mesilane@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Tatjana Misišina

Matemaatikaõpetaja
tatjana.misisina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R kell 14:10-15:00

Inna Mällo

Kehalise kasvatuse õpetaja
inna.mallo@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:30-15:15

Irina Nogina

Eesti keele õpetaja
irina.nogina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-14:55

Valentina Ohhapkina

Bioloogiaõpetaja
valentina.ohhapkina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, N kell 7:45-8:10

Margarita Ossipenko

Algklasside õpetaja
margarita.ossipenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:35-13:20

Elena Papieva

Algklasside õpetaja
elena.papieva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 12:15-13:00

Yulia Pelikhova

Geograafiaõpetaja
yulia.pelikhova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 15:00-15:30

Olga Portnova

Muusikaõpetaja
olga.portnova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 7:45-8:10

Tamara Põlevina

Sotsiaalainete õpetaja
tamara.polevina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:00-15:30

Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Larissa Rogaleva

Algklasside õpetaja
larissa.rogaleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13:35-14:20

Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:40-8:10 ja 14:10-15:00

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 14:10-15:15

Marianna Samoilova

Eesti keele õpetaja
marianna.samoilova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:30-15:00

Tatjana Shtikkel

Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
tatjana.shtikkel@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Uljana Svetlova

Algklasside õpetaja
Eesti keele õpetaja
uljana.svetlova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 12:15-13:00

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58501370
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 15:00-15:30

Sergey Tuzhilin

Füüsikaõpetaja
sergey.tuzhilin@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kell 15:00-15:45

Marje Veiser

Geograafiaõpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
marje.veiser@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15:00-15:45

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 13:35-14:20

Sirle Võsu

Eesti keele õpetaja
sirle.vosu@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15:00-15:30

Liudmyla Yemelianchenko

Sotsiaalainete õpetaja
liudmyla.yemelianchenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55 (5-7 klassid) ja 15:00-15:45 (8-9 klassid)

Vladimir Zubkov

Tehnoloogiaõpetaja
vladimir.zubkov@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, N kell 14:10-15:30

Ljudmilla Šepeleva

Algklasside õpetaja
ljudmilla.sepeleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00
Töötajad (11)

Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 13-17

Natalja Lebedeva

Referent/Juhiabi
+372 3371891
sekretar@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-15:30
E-R kell 8:00-16:00

Irina Memetova

Infojuht
Andmekaitsespetsialist
+372 55685435
infojuht@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
kokkuleppel

Žanna Špeht

Pearaamatupidaja
+372 59818073
pearaamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R 10:00-15:30

Liubov Savolaynen

Raamatupidaja
+372 3377805
raamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 13;00-15:30

Olga Lazonen

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Igor Landarski

Infolaborant
it@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Valentina Krupeneva

Laborant
valentina.krupeneva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Galina Minkevich

Peakokk
sookla@ahtmepk.edu.ee


Liudmila Zaytseva

Laohoidja
laohoidja@ahtmepk.edu.ee

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.