Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugipersonal Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Svetlana Skorobogatova

Direktor
+372 3371892
direktor@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 15:30-17:30

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58052486
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 15:00-15:30

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 14:10-15:15

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 13:35-14:20
Tugipersonal (4)

Tatiana Bolshakova

Õppenõustaja
tatiana.bolshakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Tatjana Tailakova

Sotsiaalpedagoog
+372 59818082
tatjana.tailakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Nadežda Treiman

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 59818080
nadezda.treiman@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Anželika Zaderei

Koolipsühholoog
anzelika.zaderei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õpetajad (47)

Darja Bojetskaja

Loodusõpetuse õpetaja
Eesti keele õpetaja
darja.bojetskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
+372 59818106
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 13-17

Natalia Bõstrova

Inglise keele õpetaja
natalia.bostrova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-14:55
K kell 7:45-8:10

Tatjana Danilova

Muusikaõpetaja
tatjana.danilova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 15:00-15:30

Ilona Derbinova

Inglise keele õpetaja
ilona.derbinova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:00-15:00 (4-6 klass)
N kell 15:00-15:30 (7 klass)
R kell 15:00-15:30 (9 klass)

Svetlana Derdessova

Matemaatikaõpetaja
svetlana.derdessova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, R kell 14:10-14:55

Anastassia Dõljan

Võõrkeelte õpetaja
anastassia.doljan@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Tatjana Galašova

Algklasside õpetaja
tatjana.galasova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00

Niina Gorškova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
niina.gorskova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-15:00

Valentina Ivanova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivanova@ahtmepk.edu.e

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Valentina Ivantsova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivantsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Irina Jakovitskaja

Eripedagoog
irina.jakovitskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:30-14:00

Olga Jeltsova

Algklasside õpetaja
olga.jeltsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13:15-14:00

Valentina Katušina

Matemaatikaõpetaja
valentina.katusina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:10-15:00

Jelizaveta Komissarova

Algklasside õpetaja
Eesti keele õpetaja
jelizaveta.komissarova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K kell 14:00-14:45

Hanna Kotenko

Inglise keele õpetaja
hanna.kotenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Krista Kõrvemaa

Muusikaõpetaja
Eesti keele õpetaja
krista.korvemaa@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:30-14:30

Inga Kütt

Klassiõpetaja
Eesti keele õpetaja
inga.kytt@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 14-16

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-15:00 ja T kell 15:00-15:45
E-R kell 8:00-16:00

Maria Leshkovich

Inglise keele õpetaja
maria.leshkovich@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Valentina Matsievska

Algklasside õpetaja
valentina.matsievska@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13:15-14:00

Olga Mesilane

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
olga.mesilane@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15:00-15:45
R kell 7:45-8:10

Tatjana Misišina

Matemaatikaõpetaja
tatjana.misisina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R kell 14:10-15:00

Inna Mällo

Kehalise kasvatuse õpetaja
inna.mallo@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, N kell 14:00-14:45

Irina Nogina

Eesti keele õpetaja
irina.nogina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-14:55

Valentina Ohhapkina

Bioloogiaõpetaja
valentina.ohhapkina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T kell 7:45-8:10

Margarita Ossipenko

Abiõpetaja
Eesti keele õpetaja
margarita.ossipenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:35-13:20

Elena Papieva

Algklasside õpetaja
elena.papieva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 12:15-13:00

Yulia Pelikhova

Geograafiaõpetaja
yulia.pelikhova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 15:00-15:30

Olga Portnova

Muusikaõpetaja
olga.portnova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 7:45-8:10

Tamara Põlevina

Sotsiaalainete õpetaja
tamara.polevina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:00-15:30

Külli Raidma

Eesti keele õpetaja
kylli.raidma@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13:30-14:00

Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Larissa Rogaleva

Algklasside õpetaja
larissa.rogaleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13:35-14:20

Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:40-8:10 ja 14:10-14:55

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 14:10-15:15

Marianna Samoilova

Eesti keele õpetaja
marianna.samoilova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:05-15:00

Tatjana Shtikkel

Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
tatjana.shtikkel@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58052486
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 15:00-15:30

Sergey Tuzhilin

Füüsikaõpetaja
sergey.tuzhilin@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kell 14:10-14:55

Irina Vassiljeva

Kehalise kasvatuse õpetaja
irina.vassiljeva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:15-15:00

Katrin Veber

Eesti keele õpetaja
katrin.veber@ahtmepk.edu.ee


Marje Veiser

Geograafiaõpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
marje.veiser@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, N kell 15:00-15:45

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 13:35-14:20

Liudmyla Yemelianchenko

Sotsiaalainete õpetaja
liudmyla.yemelianchenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55 (5-7 klassid)
T kell 15:00-15:45 (8-9 klassid)

Vladimir Zubkov

Tehnoloogiaõpetaja
vladimir.zubkov@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:55-15:30
R kell 14:10-15:45

Ljudmilla Šepeleva

Algklasside õpetaja
ljudmilla.sepeleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00
Töötajad (11)

Natalja Lebedeva

Referent/Juhiabi
+372 3371891
sekretar@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-15:00 ja T kell 15:00-15:45
E-R kell 8:00-16:00

Žanna Špeht

Pearaamatupidaja
+372 59818073
pearaamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R 10:00-15:30

Liubov Savolaynen

Raamatupidaja
+372 3377805
raamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 13;00-15:30

Irina Memetova

Infojuht
Andmekaitsespetsialist
+372 55685435
infojuht@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
kokkuleppel

Igor Landarski

Infolaborant
it@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Olga Lazonen

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
+372 59818106
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 13-17

Valentina Krupeneva

Laborant
valentina.krupeneva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Natalja Ivanova

Peakokk
+372 59818102
sookla@ahtmepk.edu.ee


Galina Minkevich

Laohoidja
+372 59818102
laohoidja@ahtmepk.edu.ee

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.