Staadion

Mängud ja treeningud on siin LINKlink opens on new page

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadioni kodukord

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadioni koosseisu kuuluvad järgmised spordirajatised:

• Kunstmuru kattega jalgpalliväljak koos mänguväljakuga 90x45m (miinimumstandard). Jalgpalliväljaku standardsuurused võimaldavad lisaks treeningutele läbi viia ka ametlikke võistlusi.
  • Sirge jooksurada 3m*115m*1,25m ja kaugushüppe paik
  • Universaalne mänguväljak võistkondlikeks mängudeks: korvpalli, võrkpalli, käsipalli, mini jalgpalli ja tennise mängudeks ning treeninguteks.

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion on avatud:

• Esmaspäev – reede 8:15 – 21:30
  • Laupäeval – pühapäeval 9:00 – 21:00

Kooli staadioni rentimine toimub haridusprotsessist vabal ajal. Sportlike – massiürituste korraldamine ja spordiklubide treeningud toimuvad Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktori kooskõlastusel.

Jalgpaliväljakul ja spordiväljakutel viibimine on lubatud ainult spordijalatsites.

Õpilaste ja sportlaste ohutuse eest kooli staadionil ja riietusruumides vastutavad õpetajad ja treenerid või jalgpalliklubide administraatorid, kes jälgivad korda ning vastutavad selle eest, et vabastavad staadioni kasutusala vastavalt kooli direktori poolt kinnitatud kuntsmuru kattega staadioni graafikule. Ilma õpetaja või treenerita staadionil viibimine on keelatud.

Spordiklubid ja teised rentnikud:

• Kasutavad Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadioni ja riietusruume vastavalt sõlmitud lepingutele;
  • Puhtuse hoidmine kooli staadionil ja abiruumides;
  • Kooli varale tekitatud kahju avastamisel on kooli administratsioonil õigus lepingu lõpetamiseks ja kahju sissenõudmiseks.

Elektri alajaama võti antakse pimedal ajal treenerile või spordiklubi vastutavale esindajale. KATEGOORILISELT ON KEELATUD alajaama võtme andmine lastele või kõrvalistele isikutele.

NB! ALAJAAM PEAB OLEMA KINNI

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadionil ja kooliterritooriumil on kategooriliselt keelatud:

• Suitsetamine;
  • Alkohoolsete jookide tarvitamine;
  • Klaastaara ja toidu kaasa võtmine;
  • Kergesti süüdatavate materjalide kaasa võtmine;
  • Staadionil liikumine jalgrataste-, rulluiskude- ja tõukeratastega;
  • Võtta kaasa koduloomi;
  • Kooli staadioni vara rikkumine.

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli õpilased ja rentnikud peavad kooli staadionil ja olmeruumides käituma lugupidavalt, hoidma puhtust ja korda ning täima staadioni kodukorra punkte. Peale tunde või treeningut on vastutav kasutaja kohustatud peale staadioni ja olmeruumide kasutuse lõppedes puhastama treeningpaiga tekkinud prahist.

Õpilaste ja rentnike käitumine kooli staadionil ei tohi seada ohtu ümbritsevatele inimestele ja õpilasele endale. Samuti ei tohi õpilase käitumine olla kooli ja ümbritsevate inimeste vara rikkuv.

Juhul, kui rentnike poolt rikutakse eelpool välja toodud nõudeid on Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktoril õigus rendilepingu lõpetamiseks ja kahjutasu välja nõudmiseks.

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool ei kanna vastutust staadionile ja olmeruumidesse jäetud esemete eest.

Linna ja ühiskondlike sportlik– massiürituste läbiviimisel vastutavad eelnimetatud punktide eest ürituse organisaatorid.

KINNITATUD

direktori käskkirjaga nr 1-2/3

02.09.2020.a

Avaldatud 25.05.2021. Viimati muudetud 25.05.2023.