Linnaüritus "Minu huvide maailm"

Loomise kuupäev 14.12.2020

11.12.2020 toimus meie koolis HEV õpilastele mõeldud linnaüritus "Minu huvide maailm". Sel aastal toimus üritus veebis. Üritusel osalesid: Maleva Põhikool, Slaavi Põhikool, Kesklinna Põhikool ja Erakool Intellekt.

Õpilasi kutsuti üles loovalt töötama, selleks valmistati ette paberimallid ja kaunistusmaterjalid. Võimalik oli töötada ka värvide ja pliiatsitega. Lapsed lähenesid loomade ja lindude “loomisele” erilise huviga. Teos oli häälestatud loova mõtlemise ja kujutlusvõime arendamiseks.

Koos veedetud aeg lendas kiiresti. Teosed osutusid üllatavalt ilusateks, on selge, et need on tehtud hinge ja mõistvalt.

Oleme tänulikud Nadežda Treimanile ja Tatjana Tailakovale aktiivse osalemise ja loovuse eest linnaüritusel ning koolielus.

Viimati muudetud 15.12.2020.