Uudised

Robotid meie elus 25. jaanuar KJAPK


Meie kooli robootika huviringide liikmed osalesid maakondlikul üritusel "Robootid meie elus". I.Memetova ja S.Tuzhilini juhendamisel tutvuvad kutid aktiivselt robotite, nende programmeerimisega ja leiavad ka nende rakendamise elus. Robootika huviringid on Ahtme põhikooli õpilaste seas väga populaarsed. Tänan teid huvi eest ürituse vastu ja suurepäraste videoklippide ettevalmistamise eest. 

 

Täname

 • "Aha!Ring" osalejaid (2.a ja 2.b klass), juhendaja Irina Memetova
 • "Robootika" ringi osalejad, juhendaja Sergei Tuzhilin,
 • Aleksander Seppa, 9b
 • Ilja Volkov, 9b
 • Erik Hudelainen, 9b
 • Dmitri Sidorenko, 9b
 • Dmitri Nemtšenkov, 9b

Tublid!

Meie kooli robootika huviringide liikmed osalesid maakondlikul üritusel "Robootid meie elus". I.Memetova ja S.Tuzhilini juhendamisel tutvuvad kutid aktiivselt robotite, nende programmeerimisega ja leiavad ka nende rakendamise elus. Robootika huviringid on Ahtme põhikooli õpilaste seas väga populaarsed. Tänan teid huvi eest ürituse vastu ja suurepäraste videoklippide ettevalmistamise eest. 

 

Täname

 • "Aha!Ring" osalejaid (2.a ja 2.b klass), juhendaja Irina Memetova
 • "Robootika" ringi osalejad, juhendaja Sergei Tuzhilin,
 • Aleksander Seppa, 9b
 • Ilja Volkov, 9b
 • Erik Hudelainen, 9b
 • Dmitri Sidorenko, 9b
 • Dmitri Nemtšenkov, 9b

Tublid!