Uudised

Võistlus Spelling Bee 11. detsember KJAPK


Spelling bee on võistlus, kus osalejad peavad sõna kirjutama, korrates selle kirjutatud sõnastiku vormi.

Tavaliselt antakse Spelling Bee võistlustel õigekirjaülesandeid raskustes kasvavas järjekorras. Sellised võistlused ilmusid esmakordselt Ameerika Ühendriikides ja on tüüpilised ingliskeelsetele riikidele ning väljaspool neid - inglise keele õppimise kontekstis.

Esmakordselt toimus ka meie koolis Spelling Bee üritus 11. detsembril. 

Pildigalerii on siin LINK

Spelling bee on võistlus, kus osalejad peavad sõna kirjutama, korrates selle kirjutatud sõnastiku vormi.

Tavaliselt antakse Spelling Bee võistlustel õigekirjaülesandeid raskustes kasvavas järjekorras. Sellised võistlused ilmusid esmakordselt Ameerika Ühendriikides ja on tüüpilised ingliskeelsetele riikidele ning väljaspool neid - inglise keele õppimise kontekstis.

Esmakordselt toimus ka meie koolis Spelling Bee üritus 11. detsembril. 

Pildigalerii on siin LINK