Школьная жизнь

Кружки по интересам


График занятий в кружках по интересам


KINNITATUD
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktori
05.09.2022.a käskkirjaga nr 1-2/94

2022-2023 õa huviringide töögraafik
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R

ProtoRing

Külli Raidma

6

1.a

12.15-13.00

 

 

 

 

 

 

 

ProtoRing Irina Memetova 30

3.c

2.a

  13.20 - 14.05

 

13.20 - 14.05

   
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9 13.05 - 15.00       14.05 - 16.00
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   13.15 - 14.00   13.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.35 - 17.30   11.35- 17.30
Koor Olga Portnova 35, aula

1

2-4

 

 

 

 

12.15-13.00

13.15-14.00

Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42/18 1-4

13.15-14.00

14.10-14.55

14.10 - 14.55

15.00 - 15.45

13.15 - 14.00

14.10-14.55

15.00-15.45

 

 

Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42/18 5-9      

14.10- 14.55

15.00-15.45

14.10- 14.55

15.00- 15.45

16.00-16.45

Tantsud Anna Pirogova aula

3-4

7-9

        14.30- 16.00
Liikluskasvatuse huviring Heli Lebedeva algkool 1-3 13.15-14.00     12.00-12.45  
Meistrite kool

Heli Lebedeva

Marje Veiser

42     15.00-15.45   15.00-15.45  
Raamatuussike Heli Lebedeva algkool 1-3     12.00-12.45    

KINNITATUD
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktori
05.09.2022.a käskkirjaga nr 1-2/94

2022-2023 õa huviringide töögraafik
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R

ProtoRing

Külli Raidma

6

1.a

12.15-13.00

 

 

 

 

 

 

 

ProtoRing Irina Memetova 30

3.c

2.a

  13.20 - 14.05

 

13.20 - 14.05

   
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9 13.05 - 15.00       14.05 - 16.00
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   13.15 - 14.00   13.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.35 - 17.30   11.35- 17.30
Koor Olga Portnova 35, aula

1

2-4

 

 

 

 

12.15-13.00

13.15-14.00

Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42/18 1-4

13.15-14.00

14.10-14.55

14.10 - 14.55

15.00 - 15.45

13.15 - 14.00

14.10-14.55

15.00-15.45

 

 

Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42/18 5-9      

14.10- 14.55

15.00-15.45

14.10- 14.55

15.00- 15.45

16.00-16.45

Tantsud Anna Pirogova aula

3-4

7-9

        14.30- 16.00
Liikluskasvatuse huviring Heli Lebedeva algkool 1-3 13.15-14.00     12.00-12.45  
Meistrite kool

Heli Lebedeva

Marje Veiser

42     15.00-15.45   15.00-15.45  
Raamatuussike Heli Lebedeva algkool 1-3     12.00-12.45