Koolielu

Huviringid

Huviringide töögraafuk


I trimester 2020-2021 õa
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R
Robomatemaatika Elena Papieva 10 1c       13.15 - 14.00  
Infoznaika Ljudmilla Šepeleva 18 2a   13.15 - 14.00      
Technoliki Tatjana Galašova 17 2b   13.15 - 14.00      
Failiki Valentina Matsievska 13 3a     13.15 - 14.00    
X,Y,Z Olga Jeltsova 14 3b     13.15 - 14.00    
Algoritm Jekaterina Voronova 15 4a       13.15 - 14.00  
В мире чисел Larissa Rogaleva 20 4b       13.15 - 14.00  
Ruut Margarita Ossipenko 6 1a 12.15 - 13.00        
Liikluskasvatus Heli Lebedeva 6 1-3   13.15 - 14.00      
Robootika AhaRing Irina Memetova 30

2b/1

2b/2

2a

8.15 - 9.00

9.15 - 10.00

 

 

 

13.15 - 14.00

 

 

 

 

   
Roboti liiga Sergei Tuzhilin 26 3-9         14.00 - 16.00
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9   16.00 - 16.00      
Raamatuussike Aleksandra Buhvestova   1 12.15 - 13.00   12.15 - 13.00    
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   12.15 - 14.00   12.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.15 - 17.10   11.15 - 17.10
Koor Olga Portnova 35

1

2

3-4

 

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

 

 

 

   

12.15 - 13.00

 

 

Welcome to English Maria Leshkovich

28

36

26

22

6

5

9b

9a/9c

14.05 - 14.55

 

 

 

 

 

14.05 - 14.55

15.00 - 15.45

 

 

 

 

15.00 - 15.45

 
Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42 1-3   15.00 - 15.45

14.10 - 15.45

 

15.00 - 15.45
Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42 4-8 14.10 - 15.45     14.10 - 15.45  
Ökoturism Vladimir Zubkov   5-9   15.00 - 16.00   15.00 - 16.00  
Tantsuring Viktoria Jakovleva aula     14.10 - 16.00     14.10 - 16.00
Instrumentaalring Tatjana Danilov aula 7-9     14.00 - 16.00    
Bioloogia ja meditsiin Valentina Ohhapkina 28 5-9 14.05 - 14.50   14.05 - 14.50 14.30 - 15.15  

 

 

I trimester 2020-2021 õa
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R
Robomatemaatika Elena Papieva 10 1c       13.15 - 14.00  
Infoznaika Ljudmilla Šepeleva 18 2a   13.15 - 14.00      
Technoliki Tatjana Galašova 17 2b   13.15 - 14.00      
Failiki Valentina Matsievska 13 3a     13.15 - 14.00    
X,Y,Z Olga Jeltsova 14 3b     13.15 - 14.00    
Algoritm Jekaterina Voronova 15 4a       13.15 - 14.00  
В мире чисел Larissa Rogaleva 20 4b       13.15 - 14.00  
Ruut Margarita Ossipenko 6 1a 12.15 - 13.00        
Liikluskasvatus Heli Lebedeva 6 1-3   13.15 - 14.00      
Robootika AhaRing Irina Memetova 30

2b/1

2b/2

2a

8.15 - 9.00

9.15 - 10.00

 

 

 

13.15 - 14.00

 

 

 

 

   
Roboti liiga Sergei Tuzhilin 26 3-9         14.00 - 16.00
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9   16.00 - 16.00      
Raamatuussike Aleksandra Buhvestova   1 12.15 - 13.00   12.15 - 13.00    
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   12.15 - 14.00   12.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.15 - 17.10   11.15 - 17.10
Koor Olga Portnova 35

1

2

3-4

 

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

 

 

 

   

12.15 - 13.00

 

 

Welcome to English Maria Leshkovich

28

36

26

22

6

5

9b

9a/9c

14.05 - 14.55

 

 

 

 

 

14.05 - 14.55

15.00 - 15.45

 

 

 

 

15.00 - 15.45

 
Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42 1-3   15.00 - 15.45

14.10 - 15.45

 

15.00 - 15.45
Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42 4-8 14.10 - 15.45     14.10 - 15.45  
Ökoturism Vladimir Zubkov   5-9   15.00 - 16.00   15.00 - 16.00  
Tantsuring Viktoria Jakovleva aula     14.10 - 16.00     14.10 - 16.00
Instrumentaalring Tatjana Danilov aula 7-9     14.00 - 16.00    
Bioloogia ja meditsiin Valentina Ohhapkina 28 5-9 14.05 - 14.50   14.05 - 14.50 14.30 - 15.15