Ahtme Põhikooli pidulik lõpuaktus 2024

Loomise kuupäev 21.06.2024

2024.a esimesel suvepäeval pärjati Ahtme Põhikooli pidulikul lõpuaktusel 43 noort lõputunnistustega.

Kooli lõpetamisega sulgesid noored oma elus väga tähtsa peatüki, et haridustee jätkamiseks vastu astuda uutele võimalustele ja avada isiklikult uks uues koolis. Üheksa aastat kestnud  haridusredelil ronimise lõputseremoonial said nad kindla uue tiitli – Ahtme Põhikooli vilistlane.

PALJU ÕNNE JA TUULT TEIE TIIBADESSE!

Katrin Kõrvemaa, huvijuht

Ja saatsimegi lõpuklassi lennu teele.

Iga lõpuklassi lend on oma nägu ja selle aasta üheksandike võib iseloomustada kui lendu tervikuna järgmiselt: kõrge motivatsiooniga, on olemas soov ja tahe õppida ning areneda, suhteliselt rahulikult, lõbusad, julged ja võimelised seisma enda õiguste eest, toetavad ja mõistvad. Ühesõnaga tõelised meeskonnamängijad ja tuleviku tegijad!

Kõrget lendu teile armsad lõpetajad!

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 26.06.2024.