Avastame teadusmaailma

Loomise kuupäev 07.06.2024

05. ja 06. juunil toimus Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli huvitegevuse ringi "Teadusmaailma avastused" raames mitu üritust. Esimesel päeval käisime külastamas Iisaku muuseumit ja meie teemaks oli seoses kuuma ja palavaga “ei vesi ega tuli ühte hakka”. Õpilased tutvusid vanade tuletõrje vahenditega, said teada miks tuletõrje kapis olid ämbrid koonusega ning millega mida tohib ja peab kustutama. Lisaks infole muuseumis täitsime töölehti. Peale seda kui eelteadmised olid kätte saadud jalutasime Iisaku päästekomandosse ja mängisime erinevaid mänge.

Teisel päeval olime keemikud ja insenerid. Õpilased pidid ehitama silla ning teiseks ülesandeks oli kosmosekapsli ehitamine. Kolmanda tegevusena tuli meile külla “Keemia tund” kus lapsed said teha erinevaid katseid ja päeva lõpuks tegid kai se jäätist moosist ja vahukoorest. Päev õnnestus ja õpilastel oli eriti põnev. Kuid oma põnevate tegevustega häirisime natuke teiste õpilaste rahu mille eest palume vabandust.

Heli Lebedeva, huviringi juhendaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 07.06.2024.