Euroopa Spordinädal

Loomise kuupäev 04.10.2021

Eesti olümpiakomitee ja ühingu Sport kõigile (EOK ja Sport kõigile) korraldatav Euroopa Spordinädal toimub üle Eesti juba seitsmendat aastat järjest.

Ka meie kool ei jäänud kõrvale. 23. kuni 30. septembrini korraldasime XVI heategevuslikku teatejooksu, millest võtsid osa 3. kuni 9. klassi õpilased, ning kogusime Haapsalu linna puudega lastele spordiväljaku ehitamiseks 128 eurot.

Kognitiivsetel matkadel-ekskursioonidel osalesid  1, 5 ja 8 klassid. Kehalise kasvatuse tundides korraldati kohtumisi spordiklubide treeneritega, kes rääkisid kergejõustiku-, võrk- ja korvpallitreeningu võimalusest. Sporditegevused toimusid iga päev nii tänaval kui ka jõusaalis. Klasside õpilastele korraldati meie staadionil takistusrada, milles kasutati Järve klubi kingitud spordivahendeid.

Kokku jooksime, hüppasime, kõnnisime 3 956 km

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Inna Mällo
kehalise kasvatuse õpetaja