Euroopa spordinädal 2022

Loomise kuupäev 30.09.2022

Euroopa spordinädala raames said kõik Kohtla-Järve Ahtme põhikooli õpilased võimaluse olla kehaliselt aktiivsed.

Spordinädala raames osalesime Kohtla-Järvel Heategevuslikul teatejooksu võistlustel. Toimusid ka Kohtla-Järve koolinoorte teatejooksu võistlused nii pendel- kui ka ringteatejooksus. Lisaks toimusid terve nädal sportlikud vahetunnid nii õues kui spordisaalis. Algkooli õpilased said vahetundides tantsida Just Dance abil ja liikuda õues. Aktiivselt leidis kooli hoovis kasutust alles hiljuti paigaldatud slackline.  6. klassid pidasid maha ühe võistlusliku jalgpalli lahingu, millest väljusid võitjana 6a klassi võistkond.

Kohtla-Järve Ahtme põhikooli tervise kilomeetrid toimusid R 23.09.2022 - R 30.09.2022

Rohkem infot Spordinädala sündmuste kalendris LINKlink opens on new page

Siim Abner ja Inna Mällo, kehalise kasvatuse õpetajad