Hüvasti algkool! Tere, viies klass!

Loomise kuupäev 10.06.2024

Täna oli meil koolis veel üks tähtis päev - 4.klassi õpilaste esimene hariduse verstaposti ületamine. Ees ootab 5.klass ja rohkelt uusi kogemusi ja teadmisi.

Meie kõigi eesmärk jääb aga ikka samaks - õnnelik, terve, haritud ja ennast juhtiv noor.

Armsad 4.klassi õpilased, soovime kogu koolipere poolt:

• et, teil jääks alles uudishimu teada saada uusi asju ja soov õppida ning areneda;
  • seadke endale jõukohaseid eesmärke ja liikuge jõudsale nende saavutamise poole;
  • olge ikka lahked ja sõbralikud;
  • austage iseennast ja teisi.

Soovime teile õnne ja edu. Olge julged, olge sihikindlad ja olge alati teie ise!

Marika Trei, direktor

Veel eile olid nad kogenematud ja arglikud lapsed. Täna on nad tublid ja üsna iseseisvad poisid ja tüdrukud. Nelja aasta jooksul ronisid lapsed koos õpetajatega teadmiste trepi kõige esimesi ja raskemaid astmeid.

Aeg lendab kiiresti ja kooliaasta ongi läbi. Tänasel erilisel päeval said 4.klassid öelda üheskoos oma lõpuaktusel „HÜVASTI ALGKOOL!“ ja „TERE, VIIES KLASS!“. Olge tublid ja kohtumiseni uuel kooliaastal!

Katrin Kõrvemaa, huvijuht

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 10.06.2024.