Ideede ökotonil

Loomise kuupäev 14.10.2022

Mul on idee - mis edasi? Mõtle oma probleemile, keskkonnasäästlikkusele ja jätkusuutlikkusele. Pea meeles, et oluline ei ole alati tulu, vaid see millise jalajälje sa oma tegevusega maha jätad.Panusta iseendasse ja mõtle alati kaudse positiivse mõju peale. Kindlasti peab sulle meeldima see, mida sa teed.

13.10.22 võtsid Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli õpilased osa  üle Eestilisest üritusest Tallinnas, Coca-Cola Plaza Youth Empowered ideede ökotonist, mida korraldas Coca-Cola HBC Estonia.  Antud üritusel said õpilased inspiratsiooni, ideede genereerimise oskusi, said osaleda arendavates töötubades ja  suhelda eakaaslastega. Samuti said ideid ja mõtteid, kuidas säästa ja mil moel organiseerida toodete ringlus, et seda taaskasutada ja uus elu anda.

Suur tänu Youth Empowered noorte programmi eestvedaja Darja Saarele meeldiva koostöö eest!

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Heli Lebedeva, projektijuht

Viimati muudetud 14.10.2022.