Kauneid Jõule!

Loomise kuupäev 23.12.2022

Hea koolipere!

Valgelt lumisel külmal detsembrikuul räägitakse palju headusest, hoolivusest, märkamisest, toetamisest. Meie teiega armsad õpilased, koolitöötajad, vanemad oleme hooliv, õppiv, arenev ja koostöötav Kohtla-Järve Ahtme Põhikool. Seetõttu soovin ma meile kõigile, et meie headus, hoolivus, toetamine ja märkamine oleks jätkusuutlik ning ei piirduks ainult talvekuuga, vaid kestaks ka kevadel, suvel ja sügisel.

Ma soovin teile, head õpilased, et igaühe juurde jõuaks päkapikk ning jõuluvana ja tooks teile palju rõõmu!

Ma soovin teile, head õpetajad, et õpilaste rõõm kanduks teieni ja paneks teie silmad särama!

Ma soovin teile, head lapsevanemad, ühist peresisest aega, et tunda rõõmu koos olemisest ja nakatada üksteist rõõmupisikuga!

Kauneid Jõule!

Marika Trei, direktor