Maastikumäng Iisaku Looduskeskuses

Loomise kuupäev 08.05.2024

3.05.2024 1. a klassi õpilased osalesid Iisaku Looduskeskuse programmis “Maastikumäng Iisaku Looduskeskuse õuel”. Maastikumängus õpilased said teadmisi, liikudes skeemi abil Iisaku looduskeskuse õuealal, kuhu oli pandud 12 erinevate ülesannetega tegevuspunkti, kus on loodusõpetus lõimitud matemaatika, eesti keele, koduloo ja liikumisõpetusega. Õpilased said meeskondades end proovile panna ning ka nautida loodust.

1. a klass tänab ürituse korraldajat ja Iisaku Looduskeskust huvitava programmi eest!

2.a klassi õppekäik oli põnev ja õpetlik.  Õpilased läbisid meeskonnaga erinevates punktides, kus olid ülesanded. Ülesanded olid erinevad ja lõimitud erinevate õppeainete vahel (loodusõpetuse, matemaatika, eesti keel).

Õpetajad Tatjana Sajetgaraeva ja Katrin Veber

Viimati muudetud 09.05.2024.