Markeerimiskampaania PEATU, VAATA, VEENDU!

Loomise kuupäev 02.10.2020

Maanteeamet korraldab iga-aastaselt markeerimiskampaaniat "PEATU, VAATA, VEENDU!", mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel.

Kohtla-Järve Ahtme Põhikoolist võtsid antud kampaaniast osa 5.- 6. klasside tüdrukud. Projektipäeva koolituse viis läbi õpetaja Heli, kes rääkis õpilastele turvalisusest, ohutusest teel ja transpordis ning tänaval. Peale koolitust sooritasid õpilased testi, parimaid autasustati. Kõik projektis osalenud õpilased said mälestuseks helkuri ja kleepsu.

Markeerimisprojekti käigus said meie kooli ümbruses olevad ohtlikumad kohad markeeritud. Lisaks olemasolevatele ülekäiguradadele tõid lapsed välja veel teisi ohtlikke ülekäigu kohti, kus puudub märgistatud ülekäigurada. Tegime ka sinna märgised, et lapsed ja lapsevanemad pööraksid antud teelõigul ohtudele tähelepanu.

Viimati muudetud 04.10.2020.