Uudised

Mina olen väike uurija 12. mai KJAPK

Teadus on jõud!


Aprilli lõpus toimus meie koolis Teadus-praktiline konverents "Mina olen väike uurija". Algkooli õpilased suure entusiasmiga vaatlesid kevade saabumist looduses, tegid botaanilisi  katseid  ja õhinapõhiselt jagasid konverentsil oma saavutusi. Noorte uurijate teaduslik uudishimu ja sära silmis, millega nad jutustasid oma uurimuslikust kogemusest, on siirast kiidu ja uhkuse tunnet väärt! Soovime tulevastele teadlastele edu teaduse avarustel! 

Aprilli lõpus toimus meie koolis Teadus-praktiline konverents "Mina olen väike uurija". Algkooli õpilased suure entusiasmiga vaatlesid kevade saabumist looduses, tegid botaanilisi  katseid  ja õhinapõhiselt jagasid konverentsil oma saavutusi. Noorte uurijate teaduslik uudishimu ja sära silmis, millega nad jutustasid oma uurimuslikust kogemusest, on siirast kiidu ja uhkuse tunnet väärt! Soovime tulevastele teadlastele edu teaduse avarustel!