Uudised

Palju õnne, kallis kool! 14. oktoober KJAPK

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli sünnipäev: 17. oktoober 1962.a.


Kool on koht, kus me saime mitte ainult teadmisi, vaid leidsime ka tõelisi sõpru, kogesime esimese armastuse tunnet. Siin on möödunud meie elu kõige muretumad päevad, mida meenutame soojusega. Palju õnne kooli sünnipäevaks kõigile! Kõlagu nende seinte vahel alati rõõmus hääl võitudest ja saavutustest, olgu meie õpilased kõige andekamad ja edukamad! Olgu meie õpetajad endiselt kõige paremad! 

Õpilased armastusega tegid kooli sünnipäevaks fotonäituse, mis on siin LINK

Liudmyla Yemelianchenko
ajalooõpetaja, Peremuuseumi juhataja

 

Kool on koht, kus me saime mitte ainult teadmisi, vaid leidsime ka tõelisi sõpru, kogesime esimese armastuse tunnet. Siin on möödunud meie elu kõige muretumad päevad, mida meenutame soojusega. Palju õnne kooli sünnipäevaks kõigile! Kõlagu nende seinte vahel alati rõõmus hääl võitudest ja saavutustest, olgu meie õpilased kõige andekamad ja edukamad! Olgu meie õpetajad endiselt kõige paremad! 

Õpilased armastusega tegid kooli sünnipäevaks fotonäituse, mis on siin LINK

Liudmyla Yemelianchenko
ajalooõpetaja, Peremuuseumi juhataja