Perepäev "Reis ümber maailma"

Loomise kuupäev 27.05.2024

Reisimine on vastutusrikas ettevõtmine. Eriti kui tegemist on ümbermaailmareisiga! Selleks reisiks ümber maailma valmistus meie kool peaaegu kogu õppeaasta!

Koos oma partneri ja sõbra - Ahtme Kunstide Kooliga, uurisid, praktiseerisid ja lõid meie 2., 4. ja 7. klassi õpilased erinevate riikide ja kultuuride kunsti- ja muusikateoseid!

Meile on saanud heaks traditsiooniks lõpetada selline pikk loometöö festivali vormis Perepäevaga. Sellel aastal läksime oma Perepäeval, mis oli ette valmistatud meie õpilaste, õpetajate ja Ahtme Kunstide Kooli poolt, "Reisile ümber maailma".

Selle põneva reisi käigus külastasime oma naabreid - Lätit, Leedut ja Soomet, samuti tegime peatusi eksootilistes riikides nagu Hispaania, Lõuna-Korea ja Hiina! Loomulikult ei unustanud me ka oma kallist Eestit!

Oleme selle reisis nii palju ilusat näinud, kaunist kuulnud, huvitavat maitsnud, põnevat meisterdanud! See oli sütitav flamenko ja rahvapillide orkester, draakoni tantsud ja kivimaaling, korea kalligraafia ja maailma rahvaste köök, hispaania macho'd ja kirjud lehvikud kuumal päeval, traditsioonilised mänguasjad ja Aasia juukseklambrid ning palju-palju muud.

Üritusel õnnestus meil koguda 200 eurot rahvusvahelisele heategevusorganisatsioonile MONDO, mis tegeleb abi andmisega vaesematele riikidele ja inimestele kogu maailmas.

Tulge meiega järgmisel aastal uuele õppepeole, sest õppimine peab olema rõõmus, huvitav, kasulik, kaunis ja väga eluline!

Olga Mesilane, sotsiaalainete õpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 28.05.2024.