Projektipäev 16.10. Loovuseõppesuund

Loomise kuupäev 21.10.2024

Loovuse õppesuuna projektipäev toimus väljaspool kooli. Kunstnikuga kohtumine, raamatukogu külastamine ja näituste vaatamine – kõik see ühe koolipäeva jooksul.

Õpilased külastasid Põlevkivi Muuseumi Valget Saali, Kohtla-Järve raamatukogu, Kohtla-Järve linnagalerii ning Jõhvi kunstikooli. Nad liikusid palju, vaatasid näitusi ja arendasid oma loomingulisi võimeid. Mõned õpilased võtsid kohe raamatukogust kaasa joonistamist õpetavaid raamatuid. Näitused olid väga mitmekesised: kohalike Eesti maastike maalidest kuni kuuma Aafrika fotodeni.

Kunstnikuga kohtumisel tundsid õpilased suurt huvi ja küsisid, kust saada inspiratsiooni, kuidas maalida ning kui kaua maalide loomine aega võtab. Projektipäeval vedas meil ka ilmaga – oli soe ja päikesepaisteline sügispäev, parim aeg inspiratsiooni ammutamiseks. Oli ideaalne hetk, et tulla koju ja proovida oma maali joonistada.

Liia Vetrennikova, abiõpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 21.10.2024.