Teatejooks 106x1000m 11.10.2024

Loomise kuupäev 14.10.2024
Reedel osalesime meie koolipere 106 liikmega üliägedal spordivõistlusel. Läbisime 106 kilomeetrit ajaga 9 tundi 47 minutit ja 41 sekundit. Saavutasime III koha VÄGEV! Meist kiiremad olid vaid gümnaasiumid.

Meie kooli vilistlasele Jegor Žigadlo kuulus kõige kiirem aega ja meie praegune õpilane Igor Jan Krawczyk jäi maha vaid 1 sekundiga. See tõestab veelkord, et meie koolis on ägedad, sportlikud ja teadlikud õpilased ja õpetajad.

Suur tänu jooksjatele, kes panustasid meie kooli tulemusse ja kogu kooliperele, kes koolimajas sel ajal säilitasid ja tagasid toimiva õppeprotsessi.

Suur tänu ägeda ürituse korraldajale Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumile ja Kohtla-Järve Linnavalitsusele, kes võimaldas meile transpordi.

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page
Viimati muudetud 14.10.2024.