Virtuaalne käsitöönäitus 26. märts KJAPK

Nii nagu kogu maailm, nii on ka meie õpilaste poolt valmistatud käsitööd kolinud avarasse internetikeskonda.

Valmistatud õpilaste töödest on näha, kui püüdlikud, kannatlikud ja teotahtelised nad on olnud.

Distantsilt käsitööesemete valmistamine ei ole kõige lihtsam - nagu ka mitmed teised õppeaineid. Tööde valmimisel on olnud abiks nii õpilaste vanemad, õpetajad ja internetiavarustes olev materjal.

Õpilaste virtuaalne käsitöönäitus on siin LINK

Heli Lebedeva, käsitöö- ja kodunduseõpetaja