Loominguline internetivaba päev 31. märts KJAPK

Koolis toimus loominguline internetivaba päev teemal „Mida õpetas mulle koroonaviirus“.

Internetivaba päeval õpilased kajastasid oma töödes seda, mida koroonaviirus on neile õpetanud. Mõni suurendas füüsilist koormust, tehes harjutusi või tantsides muusika järgi. Mõni otsustas tegeleda loometööga - joonistada pilte, kirjutada luuletusi, koostada ristsõnu. Mõned jätkavad oma igapäevaseid tegemisi, et jääda reaalsusesse.

Üldiselt püüame kõik praeguses olukorras toime tulla ja usume, et varsti avab kool uksed meie kallitele ja armsatele õpilastele.

Poldialbum „Mida õpetas mulle koroonaviirus“ on siin LINK

Tatjana Galašova, algkasside õpetaja